De Bruyne był z dala od swojej rodziny, gdy grał w Euro 2024 dla Belgii. Nawiasem mówiąc, była gwiazda Wolfsburga skończyła w piątek 33 lata, koszulki piłkarskie Męskai Belgia a teraz jego żona, Michele, wysłała mu miłosną wiadomość na Instagramie.

W swojej historii na Instagramie zamieściła zdjęcie De Bruyne i trójki jego dzieci ze słowami: "Wszystkiego najlepszego dla naszego dnia 1. Kochamy Cię Kevin De Bruyne".

Zamieściła również stare wspólne zdjęcie pary.

SZERSZY OBRAZ
De Bruyne przez większość ostatniej Tanie koszulki piłkarskie Belgia dekady udowadniał, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Ale czas nie czeka na nikogo, a belgijski piłkarz zbliża się do końca swojej kariery. Zarówno on, jak i jego kibice mają nadzieję, że przed nim jeszcze kilka lat gry.

De Bruyne skupi się na zapewnieniu Belgii pierwszego Tanie koszulki piłkarskie Belgia w historii międzynarodowego trofeum na Euro w tym miesiącu. Jego drużyna zmierzy się z jednym z faworytów turnieju, Francją, w meczu ostatniej 16 w Męski Sprzęt Piłkarski poniedziałek wieczorem.v